profesyonel dokunuşlar

Uzmanlarımız, Spa işletmek ve bu konuda yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için yatırım yapmadan önce spa pazarı hakkında veri tabanı oluşturur, demografik yapısını ölçerek yatırımlarının gelecek vaat edip etmediğini araştırırlar. Hedef pazarı değerlendirken yer ve rakip analizi ‘SWOT’ gibi modern ve bilimsel tekniklerde kullanılmaktadır. Bu analiz yöneticilerin, firmanın performansını önemli derecede etkileyen faktörleri anlamalarını ve bunlara nasıl tavır takınmaları gerektiğini belirlemelerini sağlar.

Yatırımcılara yapacakları yatırımın bütçelerini hazırlayarak yatırımlarının ne kadar sürede geri döneceğini,  hedefe ulaşmak için ilerlenen yolda mali olarak nelere katlanacağını, sahip olduğu kaynakları en etkili nasıl kullanacağını bilmelerini sağlar.

Spa ve Fitness İşletimi Servis standartları danışmanlığı ile müşteri isteklerinin tatmini, operasyon performansının iyileştirilmesi, maliyetlerin düşürülmesi, hizmet kalitesinin algılanması, tüketici beklentileri ile gerçekleşen hizmet performansını karşılaştırarak gerekli düzeltmeler konusunda önerilerimizi sunarız. Bu önerilere ek olarak personel ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı eğitimleri planlamak, işletme ile ilgili ürün tedariki, yetişmiş personel tedariki sağlarken tesisin periyodik denetimlerini sürdürmekteyiz.